Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret286584
Site Haritası
Hava Durumu

Hakkımızda

ÇANSA ÖĞRENCİ YURTLARI 

Çansa Öğrenci Yurtları 2002 yılında çok ortaklı  bir Anonim Şirket olarak kurulmuştur.

Erkek öğrenci yurdumuz 2800 m2 lik bir arazide toplam 1500 m2 kapalı alan ve 1300 m2 bahçe olarak düzenlenmiş,

Kız öğrenci yurdumuz da tamamen bağımsız deniz tarafında 1200 m2 kapalı alanı ve 700 m2 bahçesiyle Çanakkale'nin en büyük tesislerinden biridir.

Çanakkale’nin en merkezi yerinde olan yurtlarımız; Üniversite ana kampüsüne çok yakındır (yürüme mesafesinde). Önünden sürekli otobüs ve minibüsler geçen, her iki yönde durakları olan, denize 50 m mesafede, yeni kordonda yürüyüş yapma ve denize girme olanağı olan, Hastane, Eczane, Market, AVM  vb. tüm noktalara en yakın yerde, Güvenlikli, Yeşil alanı bol, Sınırsız internet hizmeti sunmakta ve 24 saat sağlık hizmeti vermektedir.

           

   ÇANSA KIZ ÖĞRENCİ YURDU                               ÇANSA ERKEK ÖĞRENCİ YURDU


MİSYONUMUZ

Çalışmalarımız sonucu yarattığımız marka değeri ile çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsü olmak, en üst seviyede sürekli gelişme anlayışını gerektirir. Böylece öğrencilerimizi ve velilerimizi kalite anlayışımızın temel noktası haline getirmek için ve daha yüksek standartlarda hizmet verebilmek için, dünyaya ve değişime açık olup sürekli yenilik yapmak, teknolojiyi kullanmak ÇANSA ÖĞRENCİ YURTLARININ vazgeçilmez ilkesidir.

Bunun yanı sıra ÇANSA Öğrenci Yurtları yönetimi ve personeli öğrencilerimizin sosyal ve kültürel gelişimlerinde yardımcı olmak gibi önemli bir görevi üstlendiğinden, öğrencilerimize evlatlarımız gibi görerek onlara sahip çıkmayı, korumayı ve toplum kuralları çerçevesinde yaşamayı görev ve zorunluluk olarak kabul etmektedir. Böylece öğrencilerimizle birlikte hayatlarının bizimle kesiştiği her anını unutmayacağı zamanları yaşamak ve yaşatmak kuruluşumuzun en önemli misyonu olarak kabul ederiz.

Öğrencilerimizin yabancılık çekmeden rahat, huzurlu bir hayat sürmeleri ve büyük ailemize çabuk adapte olmaları için tüm imkânları her zaman en iyi şekilde sunmak görevimizdir. Dolayısıyla yönetim ve hizmet anlayışımızın temelinde sevgi dolu, uygar, saygılı bir davranış sergilemek vardır.

ÇANSA ÖĞRENCİ YURTLARI’nın vereceği hizmetlerin kalitesi ancak çalışanlarımızın kalitesi kadar olur düşüncesiyle, personelin en kalifiyelisini ve en özverilisini çalıştırmaya özen göstermekteyiz. Profesyonelce kadrolaşmış personelimizin sürekli sosyal, kültürel, gelişimlere açık bir şekilde yenilenerek toptan kaliteyi artırarak dayanışmanın ve iş birliğin öncü olduğu bir ortam yaratmaktayız.

Kısacası tüm personelimizin ve öğrencilerimizin gönüllü destekleriyle misyonumuz; öğrencilerimizin ve velilerimizin memnuniyeti için kaliteyi sürekli hale getirip geliştirmek; gerek öğrencilerimizle gerek velilerimizle ve gerekse personelimizle kalite konusunda devamlı iş birliği içinde olarak kaliteli yaşam ortamını geliştirip, güvence altına almaktır.

 

Üyelik Girişi
 Yurt Başvuru formu
Yemek Listemiz
Kahvaltı Listemiz