Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret283239
Site Haritası
Hava Durumu
SEVGİLİ ÖĞRENCİLER ÇANAKKALE'YE HOŞGELDİNİZ

ÇANAKKALE’YE HOŞGELDİNİZ

Sizleri Çanakkale'ye getiren LYS sonuçları, umarız istediğiniz tercihlerdir...

Üniversite sınav sonuçları sizi Türkiye’nin en nadide noktalarından biri olan Çanakkale’ye getirmiş. İyiki getirmiş… 5.000 yıllık geçmişe sahip yerleşim yeri olan bu topraklar her çağda en stratejik nokta olmuştur. Uğruna büyük savaşlar yapılmış, bir çok uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır.

Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna da vesile olan ve büyük destanlar yazılan savaşlarda ölen şehitlerimizin kanlarıyla yıkanmış topraklarıyla, tarihiyle, doğasıyla, havasıyla, suyuyla, boğazıyla ve esşiz manzaralarıyla hayatınızın en güzel günlerini yaşayacağınız yer olacağını biliyoruz.

Nerede kalacağım diye düşünmeyin. Çünkü buradaki eviniz hazır. Sizlerin öğrencilik döneminizi en rahat şekilde geçirmeniz için her şeyi düşündük. Ev ortamında huzurlu, sakin bir şekilde kalacağınız yurdumuzda bir öğrenciye gerekli bütün konfor ve koşullar hazır. Web sitemizi incelediğinizde tüm olanakları göreceksiniz.

Mutlu, huzurlu, rahat ve başarılı bir eğitim yaşantısı geçirmenizi diliyoruz.

(Üniversite Kampüsüne en yakın öğrenci yurdunda kalmak için bir an önce başvuru formumuzu doldurunuz)Çansa Erkek Öğrenci Yurdu

  
4559 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
 Yurt Başvuru formu
Yemek Listemiz
Kahvaltı Listemiz