Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret283240
Site Haritası
Hava Durumu
LÖSEV – ÇANSA ÖĞRENCİ YURTLARI İŞBİRLİĞİ İLE İFTAR

ÇANSA Öğrenci Yurtları “Lösemili Çocuklar ile Ailelerini” iftarda buluşturdu.

Sosyal sorumluluk anlayışını sürekli gündeminde tutan ÇANSA A.Ş. Yönetim Kurulu bu yıl LÖSEV’e başvurarak bir etkinlik yapmak istedi. Yapılan görüşmeler sonunda Çanakkale merkez ve ilçelerinde yaşayan Lösemili çocuklar ve ailelerinin 31 Temmuz 2013 Çarşamba akşamı iftar yemeğinde buluşmalarına karar verildi. Çocukların ve ailelerin davet edilmesi işlemleri tamamen LÖSEV İstanbul irtibat biriminden yapıldı.

Erkek Öğrenci Yurdu’muzun bahçesi özel olarak ışıklandırıldı, masalarımız birbirlerine yakın ancak temastan uzak olması amacı ile her aile için ayrı ayrı yerleştirildi. Çoğu izinde olan ÇANSA çalışanları gönüllü olarak hizmet etmek için izinlerini bir gün keserek geldiler. Öğrenci Yurdu’muzun mutfağında bu iftar için hazırlanan özel menümüz çalışanlarımız tarafından servis edildi. İftar buluşmasına 11 Lösemili çocuk ve ailesi olarak 34 kişi katıldılar.

İftarımıza ayrıca ÇANSA ortakları, Çanakkale Devlet Hastanesinde çalışan Anestezi Uzmanları, Çanakkale Rotary Kulübü Başkanı, LÖSEV’in yaptığı hizmetleri çok takdir eden bazı Eczacı, Avukat, Eğitimci, Mali Müşavir ve ÇOMÜ Öğretim üyeleri önceden ÇANSA Yönetimini arayarak bizlerle birlikte oldular.

LÖSEV İstanbul Biriminden sadece bu toplantı için gelen üç temsilci Lösemili ailelere uzatılan bu dostluk elinin çok önemli olduğunu, ÇANSA’nın örnek bir davranış sergilediğini ifade ettiler.

 

Bilindiği gibi ÇANSA Öğrenci Yurtları Yönetimi, çalışanları ve öğrencileri ile birlikte her yıl “Hüseyin Özcan Çocuk Yuvası”nda kalanları ziyaret ederek kendilerine ufak hediyelerle gönüllerini almaktadırlar.   
3963 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
 Yurt Başvuru formu
Yemek Listemiz
Kahvaltı Listemiz